Kategorie
Świat Na:Prawdę.

Zwycięska Ukraina, groźby Putina

Putin nie potrafi nic innego, oprócz straszenia. Ukraina się broni, coraz skuteczniej odbijając tereny i przejmując inicjatywę w tej inwazji. Mostu Krymskiego nie ma, mobilizacja się nie udała. Jest tylko atom, ale czy go Putin użyje? Wątpię w to.

Atomowy szaleniec uzależniony od Chin

Putin z chęcią już dawno użyłby broni jądrowej, to samo zrobiliby co głupsi jego generałowie. Jednak powstrzymuje ich wszystkich obecność Chin. Nawet użycie najmniejszej taktycznej broni jądrowej spotkałoby się ze zdecydowaną, zbrojną odpowiedzią NATO, co zmusiłoby Chiny do wycofania się ze wsparcia Rosji. Dlaczego? A no dlatego, że mają zbyt dużo cennych interesów w Europie, by teraz się od tego odcinać.

Ukraina walczy dzielnie, odbijając coraz to nowe tereny. Nie zatrzymują ich nawet ludobójcze ataki Rosji na miasta ukraińskie i ludność cywilną. Niestety dokonywanie aktów zbrodni wojennych to dla tych gnid norma, ale zostaną rozliczeni!

Co powinniśmy, jako Europa zrobić? Dozbrajać, dozbrajać i jeszcze raz DOZBRAJAĆ! Wszyscy, czy to Polacy, czy Niemcy, którzy robią to po cichu, ale mamy obowiązek, jeżeli nie chcemy wojny nie u naszych granic, a na naszym, europejskim terytorium. Putina trzeba unicestwić, wspólnymi NATO-wskimi, ale i europejskimi siłami. To jest idealny moment na to, by #NaPrawdę na poważnie zacząć myśleć nad armią europejską, obok NATO-wskiej.

Tylko zjednoczeni, tylko antyfaszystowscy, antyrosyjscy możemy wyjść z tego cało. Bez obalenia Putina rozwleczemy tę wojnę na lata, dokonując zniszczeń Ukrainy na miarę zniszczeń Polski po II Wojnie Światowej, przy znikomych zniszczeniach terenów przygranicznych Rosji. Dobrze, że Ukraina atakuje Biełgorod, ale to nadal odrobinę za mało. Liczę, że i to się zmieni w tej wojnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s