Kategorie
Polska Na:Prawdę.

Kończ Smoleńsk, wstydu oszczędź!

Ile można? Od 12 lat, co roku widzimy szopkę związaną z obchodami rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Z resztą, my to obserwujemy co miesiąc w Warszawie przez środowiska proPiS-owskich emerytów. Już zupełnie pomijam szopkę związaną z niemożliwym do udowodnienia, nieprawdziwym, groteskowym zamachem.

144 gierki na 96-ciu trumnach

Od 12 lat to samo, msza o 8:41, marsze, płacze przeplatane śmiechami, Macierewicz, Smoleńsk, zamach, trotyl, wybuchające puszki, brak wraku, Tusk, Putin i aż idzie się porzygać. Do tego doprowadziło PiS i ich środowisko przez ich miesiączki i rocznice, a także oskarżenia względem Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego, że są winni „zamachu” w Smoleńsku.

I mówię to, jako ktoś, kto szczerze mocno przeżył tę tragedię, bez wątpienia największą w powojennej historii Polski i bez precedensu w XXI wieku na świecie. Coś, czego Putin nie spowodował, ale przez głupotę pilotów i generała Błasika spadło mu (dosłownie) z nieba, jako idealne polityczne złoto umożliwiające podział Polaków.

No i po co? To naprawdę była wielka tragedia. Zginął Prezydent RP wraz z małżonką, zginęło wielu znamienitych posłów z każdej ówcześnie zasiadającej w Sejmie partii, rodziny obecnych posłów i posłanek. Zginęli (znowu) wszyscy generałowie i dowódcy Sił Zbrojnych (PROCEDURY). Tragedia, która na kilka dni połączyła Polaków, później bezpowrotnie nas podzieliła.

Putin dobrze wiedział i stąd ani PO, ani PiS-owi wraku nie oddał i nie odda, bo wie, że to by nas zjednoczyło totalnie przeciwko niemu. A tak? Śmieje się, że dwie strony obrzucają się błotem, która jest najbardziej proputinowska, jednocześnie pozwalając wyhodować na ogródku prawdziwych proputinowskich, nie kryjących się nawet z tym polityków.

I tak, Prezydent Kaczyński i 95 pozostałych ofiar ZGINĘLI pod Smoleńskiem, a nie polegli, nie zostali zamordowani, po prostu zginęli i żadne syreny w niedzielę wcześnie rano, w obliczu 2,5 miliona uchodźców wojennych z Ukrainy, których takie syreny wystraszą nie są nikomu potrzebne, nawet Kaczyńskiemu, który ten jeden raz w miesiącu wstaje wcześniej, niż w południe bezczeszcząc pamięć o jego LEPSZYM bracie bliźniaku, gdzie dotąd nadal nie mamy ujawnionej rozmowy pomiędzy braćmi Kaczyńskimi na kilkadziesiąt minut przed katastrofą, a która mogłaby być kluczowa dla ostatnich 12 lat polskiej polityki i raz na zawsze kończąca wszelkie wątpliwości co do tego kto był temu winien i kto robi na tej tragedii wieczną kampanię wyborczą.

Dlatego kończ waść, wstydu oszczędź i nie bezcześć pamięci o ludziach, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem dzieląc przy tym Polaków.

2 odpowiedzi na “Kończ Smoleńsk, wstydu oszczędź!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s