Kategorie
Polska Na:Prawdę.

Porno Iuris – konserwatywne „Zdrady”

Gdy próbuje się wchodzić do łóżek wszystkim Polakom przy pomocy rządu, to Polacy odwdzięczają się, zaglądając do łóżka członkom Ordo Iuris, tylko z pozoru konserwatywnej organizacji prawnej, opłacanej przez Kreml.

Żeby życie miało smaczek, raz mężulek, a raz świadek.

Być może pamiętacie taki paradokument „Zdrady” w Polsacie, ten temat byłby idealny na kolejny ich odcinek. Wszystko działo się w organizacji spokojnie… do jednego orga…zmu za dużo. Karolina Pawłowska, jeszcze żona Pawła Pawłowskiego zdradziła go z jego świadkiem – Tymoteuszem Zychem. Ten drugi to prezes Ordo Iuris, Mąż Pawłowskiej to wiceprezes. Sama zainteresowana potwierdziła jedynie informacje o rozwodzie ze swoim mężem.

Tutaj już nawet nie chodzi o to, czy do seksu doszło, czy nie, czy Pawłowski przyłapał żonę na zdradzie z Zychem, czy nie i czy doszło do rękoczynów, oraz czy wszystko to działo się w siedzibie, bo to nie nasza sprawa.

JEDNAK! Już sama sprawa rozwodu niekoniecznie. Dlaczego? A no bo Ordo Iuris ma w swojej ideologii wprowadzenie zakazu rozwodów w Polsce. Rozumiem, że po rozwodzie Pawłowskich i Zychów dopiero, tak, bo teraz fantastyczna czwórka chce się rozwieźć? Hipokryzję należy wytykać ze stanowczością. Nie zdziwi mnie też, gdy któraś z członkiń Ordo Iuris, także po wprowadzeniu zakazu aborcji przez Trybunał Kulinarny dokonałaby aborcji za granicą.

I w normalnych warunkach i zachowaniu, okej, Karolina Pawłowska jest młoda, ma 31 lat, to zaledwie 6 lat więcej ode mnie, nie mnie oceniać, niech układa sobie życie na nowo. Jednak, jeśli tego samego chciała zabronić swoim rówieśniczkom, nie tylko przez to, że zakochały się w innym facecie, lub po prostu dobrze było im z innym w łóżku, ale na przykład, gdy ich mąż je bił, to jest to już turbo hipokryzja.

Nie tak dawno jeszcze przecież też było głośno o drugim kościelnym ślubie Kurskiego, bo pierwszy został unieważniony zarówno jemu, jak i jego drugiej żonie.

A co do Karoliny Pawłowskiej, jest ona także twarzą walki ze Strajkiem Kobiet. Tuż po urodzeniu swojego dziecka zaangażowała się w ruch, mówiąc, np. że młode dziewczyny nie wiedzą, czym jest aborcja. No przez PiS nie wiedzą też do końca czym jest seks i jakie konsekwencje za sobą niesie (także nauczanie, że antykoncepcja jest zła). Stąd młode dziewczyny szukają sposobów na usunięcie niechcianej ciąży. Tym bardziej popęd seksualny, jako jeden z czterech głównych potrzeb człowieka, który ujawnia się wraz z dojrzewaniem, bez kontroli i wiedzy prowadzi do eksperymentów, czyli także do seksu bez zabezpieczeń między nastolatkami.

Także całej czwórce rozłamowców z Ordo Iuris życzę szczęścia i tego, by przez tę sytuację zrozumieli do czego sami doprowadzili i, że jednak rozwody są potrzebnym wariantem, w różnych przypadkach, gdy związek dwojga ludzi nie wypalił.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s