Kategorie
Polska Na:Prawdę. Świat Na:Prawdę.

2022 wielkie nadzieje Świata + ogłoszenie

Witam w 2022 roku! Jest to rok wielkich nadziei (że wreszcie pandemia przygaśnie), wielkich niepokojów (bo i Rosja fika i wszystko drożeje), ale i oby szczęścia dla nas wszystkich, bo już dwa kiepskie lata za nami, to może do trzech lat sztuka?

Czy ten Pan i Pani są już zaczipowani?

No właśnie. By wszystko wróciło do normy, musimy wyszczepić populację. I to nie tylko nas tu, na Zachodzie (chodź na przykładzie Polski jest z tym problem), ale musimy też pomóc wyszczepić Afrykę, biedne kraje Azji, czy Ameryki Południowej. Jesteśmy wielką globalną wioską i teraz każdy kraj (może poza największymi totalitarnymi reżimami typu Korea Północna) jest szeroko dostępny dla każdego, czy to na wczasy, czy po prostu przez stosunki dyplomatyczne i gospodarcze.

Jeśli to uda nam się zrealizować, to już Nowy Rok 2023 powitamy tradycyjnie, także jest co robić! 2022 rok, to także wielki strach przed konfliktami. Rosja pręży muskuły przed Ukrainą i przed całą Europą wysługując się Białorusią i poplecznikami Putina w Europie (typu Kaczyński). W dodatku szaleje inflacja i na pewno ona nie wyhamuje w tym roku, bo do drogich paliw dołączyły jeszcze droższe (przez marną politykę PiS) gaz i prąd. Jeżeli Polska w którymś miesiącu nie przekroczy 10% inflacji rok do roku, to będzie cud.

Jednak warto pamiętać, że życie, to nie tylko polityka i warto zagłębić się w życie prywatne. Może tu nas spotka coś lepszego. Jak pandemia wygaśnie, to spełnimy swoje marzenia odkładane przez covid, może kogoś poznamy, a może zbliżymy się do kogoś, kogo znamy? Trochę się niepolitycznie i romantycznie zrobiło, ale może warto, w ten dzień, jeden w roku, bo pierwszy pomarzyć, bo to idealny moment, mamy przed sobą cały rok, 364 pozostałe dni, każdy z nich, to osobna historia, a żeby nie zwariować w tym szalonym świecie, warto mieć chociaż swój mały, uporządkowany świat.

ogłoszenie liberalne

Oczywiście, to słowem żartu. Teraz trochę, o zmienionych względem sierpnia i września planach na moje „rzeczy”. W sumie, już nie tylko moje, bo chciałbym powitać najserdeczniej Agatę Lincę, z którą to będziemy tworzyć wspólny program Zgodne Przeciwieństwa, w przyszłym tygodniu startuje także program NIEobiektywNIE, czyli mój autorski, pierwszy taki w Polsce polityczny stand-up, taki Dziki Trener, ale dla ludzi ogarniętych i mających tzw. piątą klepkę, a nie powielający papkę propagandową Putina na grupkach facebookowych o tym, że pandemii nie ma, a 5G jest szkodliwe, tak jak i szczepionki. Ale do rzeczy. To na razie dwa nowe programy, które startują już teraz. Jeżeli one wypalą, to w zanadrzu mam jeszcze dwa pomysły na projekty, w których już ja bezpośrednio udziału brał nie będę, tylko będę dawał markę i audytorium.

W dodatku, by trochę poukładać to graficznie i, by rozróżnić każdy z moich projektów, nawet jeżeli są pokrewne, to od 2 stycznia (w 6. rocznicę startu pierwowzoru NA:PRAWDĘ. czyli NeoPublicystycznie) NA:PRAWDĘ. blog, oraz fanpage dostaną odświeżone kolorystycznie logotypy, tak, by odróżniać się od kanału na YouTube. Blog nabierze błękitu, a fanpage granatu, wszystko nadal w niebieskich odcieniach. Dodatkowo zmieniona zostanie nazwa fanpage i nazwa odnośnika do niego. Od teraz będzie to nie NaPrawdę.blog, a NaPrawdę. fanpage, tak, by przy tak wielu kanałach komunikacji było wiadomo o co chodzi.

Jak też wiecie, od dzisiaj startuje streaming NA:PRAWDĘ. na Spotify, z racji na to, że to te same programy, tylko inny kanał komunikacji tutaj marka zostaje taka sama. Dość o sobie, teraz coś do Was, czytelników. Zapraszam do czytania, oglądania i słuchania moich, oraz Agaty rzeczy w 2022 roku, a Wam życzę dobrego roku, by wszystkie Wasze marzenia się spełniły!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s