Kategorie
Polska

Ministerstwo Prokreacji Narodowej

 Polacy! Rozmnażajcie się! Do tego zachęca najnowszy spot Ministerstwa Zdrowia. Akcja finansowana z Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 wzbudziła duże kontrowersje i konsternację wśród środowisk niekonserwatywnych. Spoty publikowane w czołowych kanałach telewizyjnych i stacjach radiowych w czasie najlepszej oglądalności propagują, byśmy my, krajanie się rozmnażali!

 Wszyscy wiemy, że z przyrostem naturalnym w Polsce jest kiepsko i, że przez to może być problem z naszymi emeryturami. Jednak, ani 500 Plus, ani tym bardziej obniżenie wieku emerytalnego, które było finansowym morderstwem ZUS-u z przedłużoną agonią nie pomogą w naprawie finansów.

 Spot jest nie tylko wątpliwy jakościowo, ale i, patrząc na dosłowne przesłanie bardzo przesadny. Bo czemu króliki, a nie inne zwierzęta, które potrafią mieć większą liczbę potomstwa? Te kicające zwierzęta, mają wszakże „tylko” około 35 sztuk młodych rocznie. Także w Internecie powstało już pełno prześmiewczych komentarzy dotyczących spotu, np. z króliczkami „Playboya”.

 Spot ten także dyskryminuje pary niemogące mieć dzieci z różnych powodów. Dlatego też pozostanie on niefortunnym i jest kolejną sromotną porażką tego rządu i ministra Radziwiłła, który zamiast rezydentami zajmuje się królikami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s