Kategorie
Polska

Prawdziwi bohaterowie i zdrajcy Polski, a obecne podziały w społeczeństwie.

Wiele nieuprawnionych osób teraz mieni się jako bohaterowie. Taki prokurator Piotrowicz czuje się bohaterem PRL, a także obecnym obrońcą TK. Oczywiście wszystko to jedynie idiotyzmy i kalumnie. Prawdziwie bohaterską postawą należy w ostatnich dniach pochwalić posła Michała Szczerbę, który swoją postawą pokazał gdzie jest demokracja i wolność oraz czym one są.

Jarosław Kaczyński, który trzynastego grudnia spał do południa jest jednym z tych, którzy w znaczącym stopniu podzielili Polaków. Do czego to doszło, żeby w teoretycznie wolnym, demokratycznym kraju Polak Polakowi zarzucał najgorsze oskarżenia, a nawet dopuszczał się pobicia. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że policja wspiera tę mniejszość (tak, bo PiS z poparciem SPOŁECZNYM – nie wyborczym ma tylko 17-18% poparcia).

Należy zaznaczyć prawdziwego bohatera ostatnich dni, który za życie innych, nieznajomych, bawiących się na kiermaszu świątecznym oddał swoje życie. Mowa tu o Łukaszu Urbanie spod Gryfina, który zginął z rąk terrorysty, który porwał jego i ciężarówkę, a następnie rozjeżdżał ludzi na kiermaszu bożonarodzeniowym w Berlinie. To prawdziwy akt bohaterstwa.

Jako zdrajcę można tu natomiast przytoczyć Zbigniewa Ziobro, który to w haniebny sposób postanowił wpisać się na listę (jako Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny) bezprawnie, po zakończeniu nielegalnego posiedzenia Sejmu w Sali Kolumnowej.

Wielość wątków musi być zaznaczona podsumowaniem, więc ogarniając to wszystko jestem w stanie mieć nadzieję, że w końcu Polacy się obudzą i zobaczą gdzie leży prawda, nie na skraju PiS-u, a bliżej środka, jednak po stronie opozycji, która to po prostu chce reprezentować zwyczajnie tę część obywateli, która ich wybrała i się z nimi legitymizuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s