Kategorie
Polska

EURO 2016: Koniec fazy grupowej i mecze na stadionowych trybunach.

Faza grupowa zakończona. Niestety nie udało się uniknąć sytuacji burd na ulicach, a nawet… na trybunach stadionowych. Ten drugi przypadek spowodowali Rosjanie w meczu z Anglią. Mimo remisu i radości ze strony Rosjan, pewna grupa postanowiła urządzić wojnę kibicom z Anglii (w sumie, może przez to, że zgotowali Europie BREXIT, to i słusznie zrobili). Jednak przez zniszczenia i zagrożenie dla życia kibiców zostały ukarane. Wyrzucono Rosję z Euro, jednak karę zawieszono. Oczywiście nie wiele to dało, bo i tak Rosja odpadła.

Na ulicach nie jest lepiej… W tych starciach biorą także udział Polacy. To smutne, że wielkie piłkarskie święto niektórzy chcą zniszczyć swoim głupim zachowaniem. Po co walczyć z kimś? To tylko piłka nożna, emocje można przerodzić na pozytywy, np. po strzelonej bramce, a po ewentualnej przegranej, przecież zawsze można iść na piwo.

A co na Euro?

Polska wygrała (chociaż w nie najlepszym meczu) z Ukrainą, Hiszpania sensacyjnie została pokonana przez Chorwację, a Włochy prze Irlandię.

Mecz Polaków niestety był najsłabszym na całym Euro i tylko fart Jakuba Błaszczykowskiego spowodował, że ten mecz wygraliśmy. Liczę na to, że to był tylko odpoczynek przed jutrzejszym meczem ze Szwajcarią.

A jakie mecze polecam na najbliższy tydzień?

SOBOTA, 25 CZERWCA, 15:00 – Szwajcaria   vs.   Polska

NIEDZIELA, 26 CZERWCA, 18:00 – Niemcy  vs.  Słowacja

PONIEDZIAŁEK, 27 CZERWCA, 18:00 – Włochy  vs.  Hiszpania

CZWARTEK, 30 CZERWCA, 21:00 – Szwajcaria /Polska  vs.  Chorwacja/ Portugalia

Czeka nas bardzo emocjonujący tydzień, ponieważ być może Polska awansuje do najlepszej ósemki turnieju, co bardzo prawdopodobne i w co bardzo wierzę.

W PIĄTEK W NP: EURO 2016: Historyczny wynik Polski i decydująca faza Euro.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s