Kategorie
Polska

Jak demokratycznie i skutecznie walczyć z Naczelnikiem Kaczyńskim?

7 maja 2016 Polacy, większość liczących się partii politycznych i ich sympatyków pokazali, że nie są: „Gorszym Sortem, Rowerzystami, Wegetarianami, Animalistycznym Elementem, Amoralnym Elementem, Postkomunistami, Komunistami, Zdrajcami Narodu”, a POLAKAMI, większą częścią Narodu. Ku zdziwieniu wszystkich, a przede wszystkim Naczelnika Kaczyńskiego dzisiaj na Marszu „Jesteśmy i Będziemy w Europie” pojawiło się prawie ĆWIERĆ MILIONA POLAKÓW. Wszyscy: od lewicy, do prawicy, od liberałów, przez ludowców, po socjalistów. Komitet Obrony Demokracji dokonał czegoś, co nie śniło się Prezesowi.

Takimi środkami należy walczyć z pseudo-imperialistyczną, pseudo-polską, pseudo-narodową, autokratyczną władzą w wykonaniu Jarosława Kaczyńskiego. Słowem, pokazem jedności i siły, bo zjednoczona Polska może pokonać wszystkich wrogów narodu i demokracji w Polsce, dziś tym największym wrogiem Polski jest Jarosław Kaczyński, który za pomocą sznurków, którymi steruje Prezydentem, Marszałkami Sejmu i Senatu, Premier i wszystkimi Posłami i Senatorami „Zjednoczonej” „Prawicy” i próbuje przekonać swoich popleczników do tego, że jest „nowoczesny” przez „dobrą drogę” dla Europy, czy działalność na Facebooku.

Dzisiaj, gdy zbliża się Dzień Europy, należy pamiętać, że Polska była najpotężniejsza, gdy była tolerancyjna. Złoty Wiek Polski przypadał na największą tolerancję wobec mniejszości w I Rzeczypospolitej. Wszystko zaczęło się psuć od pseudo-demokracji szlacheckiej i zmniejszaniu praw dla szlachty, która nie pochodziła z Korony, lub Litwy.

Nikt nie mówi o ślepym przyjmowaniu każdego, a o pomocy tym, którzy tego potrzebują, a przede wszystkim walce z tymi, którzy chcą fundamenty człowieczeństwa, jak WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ i DEMOKRACJĘ zniszczyć, czy jest to PiS, czy ISIS. Jak mówił lider .Nowoczesnej – Ryszard Petru. Należy wysłać tam NATO i rozprawić się z nimi.

A z Kaczyńskim, należy walczyć przede wszystkim słowem. Należy pokazywać Polakom obłudę i to, że dalsze reformy państwa i te gospodarcze i konstytucyjne doprowadzą do faktycznej ruiny i destabilizacji gospodarczej. Należy ukazać, że nie jest możliwa „naprawa”, jaką rzekomo zrobił PiS w pół roku, przed wyborami mówiąc, że „Polska jest w ruinie”. W ruinie, była gmina, którą rządziła Beata Szydło, gdy była burmistrzem. Warto tutaj przypomnieć, że dzisiejsza (pod)premier w 2005 roku „startowała” do Platformy Obywatelskiej, jednak jej ostatecznie nie przyjęto, więc weszła do PiS-u.

A więc: Dopóki możemy demonstrować, róbmy to, pokażmy Naczelnikowi Kaczyńskiemu, że, to nie my się jego boimy, a to on powinien się bać Polaków. W 2019 roku rozliczymy ich z tego, co przez 4 lata zniszczyli i będą w stanie zniszczyć. Odbudujemy Polskę tak, by mogła znów kwitnąć liberalizmem gospodarczym. Nie dajmy się Kaczyńskiemu – oddajmy się Polsce, prawdziwej, europejskiej Polsce.

Jutro w NP: Liberalny papież z Argentyny – Franciszek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s